KONTAKT OSS

Generell informasjon

Organisasjonsnummer: 985413320

Telefonnummer: 22230100 - Sentralbord

E- postadresse: post@sageneif.com

Postadresse: Pb 3488 Bjølsen, 0406 Oslo

Besøksadresse:

  • Voldsløkka is- og landhockeybane, Stavangergata 32, 0468 Oslo.
  • Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo

Styret: Du finner kontaktinfo her.

Administrasjn og drift:  

Vakttelefoner:

  • Vakttelefon Bjølsenhallen: 91919012 (Åpen kl. 16- 22 man - fre, 9- 18 lø, 10- 20 søn)
  • Vakttelefon Klubbhuset Voldsløkka: 91912814 (Åpen 16- 22 man- fre, 9- 18 lø- søn)
  • Vakttelefon driftsavdelingen: 91593083

Våre idretter

ALLIDRETT/ TURN     Audun Vagleng                  allidrett@sageneif.com          22230100 - Tast 2
FOTBALLTommy Øyenfotball@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 1
INNEBANDYJørn Svendseninnebandy@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 2
BRYTING OG JUDOWenche L. Rustadbryting@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 3
BANDYHenning Strømbandy@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 4
RUGBYRebecka May Lundrugby@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 5
LANDHOCKEYMichael Abramowskilandhockey@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 6
TENNISEspen Hoflandtennis@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 7
DANSLeona Beygi Øyen

Leona2005@outlook.com

22230100 - Tast 1 så 8
SYKKELMarius Gigernespost@sagenesykkel.com22230100 - Tast 1 så 9
QUIDDITCHElisabeth Jørstadquidditch@sageneif.com22230100 - Tast 1 så 0

Kontaktskjema

Ta kontakt på epost ved å fylle ut skjemaet under.

Kart

I kartet under er alle de anleggene Sagene IF benytter markert.

Våre besøksadresser har røde markører.